Blog İdea

Geleceği Şekillendiren Fikirler: İdea Koleji Blog Yazıları

Değerli Velimiz,

Okulumuz, tüm dünyada yaygınlaşan ‘koronavirüs salgını’ndan öğrencilerimizi ve tüm personelimizi korumak amacıyla gerekli olan tüm önlemleri almış durumdadır. Okulumuzda tüm alanlar gün içinde sürekli olarak dezenfekte edilmektedir.

Aynı zamanda ortak alanlara ve okul girişine antibakteriyel jel konulmuştur. 11 Mart 2020 gecesi itibariyle tüm okul profesyonel bir ekip tarafından dezenfekte edilmiştir. Bu işlem belli aralıklarla düzenli olarak devam edecektir.

Koronavirüs hakkında öğrencilerimize bilgilendirme seminerleri gerçekleştirilmiştir. Ayrıca tüm öğretmenlerimiz öğrencilerimize, koronavirüse karşı önlemlerle ilgili tek tek bilgi vermektedir.

Milli Eğitim Bakanlığının almış olduğu kararla 16-30 Mart arası okullar tatil edilmiştir. Bu süreçte 12. Sınıf öğrencilerimize kurumumuzun materyalleriyle kendi öğretmenlerimiz tarafından eğitim online şekilde verilecektir.

Tüm öğrencilerimizin bu sürece aktif olarak katılacağına eminiz. İdea Koleji olarak eğitim konusundaki iddiamızı uzaktan eğitimde de aynı disiplinle sürdüreceğiz.

Siz değerli velilerimizle bu karar doğrultusunda omuz omuza verip bu durumu da birlikte atlatıp başarımızdan hiçbir şekilde ödün vermeyeceğimizden şüphemiz yoktur.


İdea Koleji Yönetimi