YKS – ÖSYM / TYT – AYT 2021 ONLİNE EĞİTİM

Uzaktan Eğitim ile
Üniversiteye Hazırlanın

İdea’nın uzaktan üniversiteye hazırlık eğitimleri başlıyor.

Detaylı Bilgi Alın

Öğretmenlerinizle Tanışın

İdea Koleji bilgi birikimini tüm Türkiye’ye sunuyor. Üniversiteye hazırlanırken, ister bire bir ister grup halinde uzaktan eğitimlere katılabilirsiniz.

İdea Koleji, tüm Türkiye’deki öğrencilere evlerinde eğitim kursları sunmak için en modern ve yenilikçi uzaktan eğitim sistemlerine adapte olmaktadır. Uzaktan eğitim sürecinde öğrencilere her adımda rehberlik edecek alanında uzmanı eğitmenlerimizle çalışmak basit ve etkilidir. Üniversiteye hazırlanmak, yeni beceriler geliştirmek için ihtiyacınız olan bilgi düzeyini yakalamak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Bire Bir Eğitimler

Tüm derslerinize, ödevlerinize, testlerinize ve kaynaklarınıza erişin. Kendi hızınızda çalışın.

Grup Eğtimleri

Bir sorunuz olduğunda öğretmeninizle iletişime geçin. Öğrencilere en kısa sürede cevap vermeyi hedefliyoruz.

Konuya Özel

Öğretmeninizin çalışmanızı iyileştirmek için geri bildirim ve yararlı ipuçları alması ve işaretlemesi için ödevlerinizi çevrimiçi sistemimizden takip edin.

Hedefe Özel

Hedefinizi Yüksek Tutun

Eleştirel ve yaratıcı düşünme için, uygulamalı performanslar, etkileşimli laboratuvarlar, veri analizi ve bilimsel simülasyonlar sunabilen çevrimiçi etkinlikler

Bilgi Alın

IDEA

Bizler İdea Koleji olarak, eğitimi sadece günümüzün sorunları açısından değil, aynı zamanda gelecekte ihtiyaç duyulabilecek teknoloji ve diğer tüm argümanlara şimdiden hazırlanarak ve çalışma programımızın bir parçası haline getirerek ilerlemeye devam ediyoruz.